Platforma tipa vagonu izkraušana

Platforma ir vagons, kuru izmanto kravu pārvadājumiem, kā piemēram  zāģmateriālu, dzelzsbetona, auto transporta un citu dažādu iekārtu pārvadāšanai, kam nav nepieciešama aizsardzību no nokrišņiem. Izkraušana ar dakšveida autokāru vai buka celtni.

Pusvagonu tipa izkraušana

Pusvagons tiek izmantots, lai veiktu kravu pārvadājumus, kas nepieprasa aizsardzību no nokrišņiem. Šim vagonu tipam nav jumta, kas savukārt ļauj kravu izkraut tikai izceļot vai ieceļot. Biežāk sastopamais kravu pārvadājuma veids mūsu kraušanas praksē ir minerālmēsli big maisos, kūdras briketes big maisos, metāllūžņi un dažādi dzelzsbetona izstrādājumi. Izkraušanas ar buka celtni vai autokāru ar tam paredzētu mehānismu.


Segto tipa vagonu izkraušana

Segtais kravu vagons tiek izmantots, lai veiktu kravu pārvadājumus, kas pieprasa aizsardzību no nokrišņiem. Izkraušanas ar elektrokāru.


Kokvedēju tipa vagonu izkraušana

Kokmateriālu pārvadāšanas vagoni ir aprīkoti ar gala sienām un papildu statņiem, kas novērš kravas nobīdes. Biežāk izmantojamais kravu pārvadājuma veids zāģmateriāls un apaļkoks. Izkraušanas ar buka celtni vai dakšveida autokāru.


Pusvagona tipa vagonu izkraušana ar lūkām grīdā

Beramo kravu pārvadāšanai ir pusvagoni ar lūkām grīdā, kas ļauj šo kravu izkraut uz paaugstinātā sliežu ceļa. Tiek izmantots visu veidu beramkravu pārvadāšanai, kura nepieprasa aizsardzību no nokrišņiem. Biežāk sastopamais kravu veids, mūsu izkraušanas praksē, ir akmeņogles un šķembas. Izkraušanas veids uz paaugstinātā sliežu ceļa.